אודות החברה

מובילים אתגרים עוד מימי קום המדינהquoteמולדת אי אפשר לקנות בכסף או לכבוש בחרב. צריך אתה ליצור אותה בזיעת אפיךquote
(דוד בן גוריון)


חברת י.ר דבוש, בבעלות ובניהול משפחתי של יוסי דבוש, ממוקמת במושב זיתן, ליד שדה התעופה. מייסד החברה, האב, רפאל קוט, היה מחלוצי ההתיישבות החקלאית בארץ והוא אף נמנה עם מייסדי מושב זיתן. המשפחה עוסקת בין השאר בגידולי חקלאות, והיא מובילה ומעורבת בפרויקטים וביזמות חקלאית, תעשייתית, חברתית ואף התנדבותית למען החיילים והקהילה.

חזונו וערכיו של האב, אהבת הארץ, הקרבה לאדמה והידע החקלאי והמקצועי הרב שנצבר, יצקו את התשתיות להקמתה של י.ר דבוש בתחילת שנות השמונים.

משך מספר עשורים אנו מספקים שירותי הובלות ולוגיסטיקה ומובילים את היצוא והיבוא החקלאי של ישראל, זאת תוך עמידה בכל התקנים המחמירים. במהלך שנים אלו אנו עובדים בשיתוף, בשקיפות ובנאמנות עם לקוחותינו, שומרים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר עבור מוצריהם, ומספקים להם יתרון על פני מתחריהם. יתרון זה מתאפשר בשל יכולתם של לקוחותינו להבטיח לצרכניהם המרוצים סחורה איכותית בזמני שילוח קצרים ומדויקים. בזכות כך, בשנים אלו הספקנו לצבור מוניטין רב והפכנו לנותני השרות של החברות המובילות במשק. בין לקוחותינו: אל-על, תנובה, טרה, שטראוס-עלית, שופרסל, טבע, אגרקסקו, ממן, ישובי הערבה, משרד הביטחון, אינטל, מוזיאון ת"א ועוד.


מובילים אתגרים למען הקהילהquoteהערכים של העשייה, הנתינה ואהבת הארץ עליהם הקים האב את החברה ממשיכים להיות הדם הזורם בעורקינו, והדלק המניע את רכבינו, שנה שנהquote

מידי שנה אנו יוזמים ומעורבים בפרויקטים התנדבותיים למען החיילים והקהילה, בין השאר עבור האגודה למען החייל, הנוער העובד והלומד, האגודה להנצחת החייל, עמותת "לתת", "עלות", "יד ביד" ועוד. בין פעילויותינו ההתנדבותיות, אנו תורמים את כל צי המשאיות מידי יום זיכרון לפיזור פרחים עבור משפחות שכולות בבתי העלמין. אנו מאמינים כי מעבר למקצועיות ולציוד טכנולוגי חדשני הרוח, הנתינה והערכים הם אלו העומדים מאחורי הצלחתה של החברה.